21386

Sülükler Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey

Selamlar sevgili şifa arayan arkadaşlar. Sizlere son derece şifalı ve insan vücutu için bir çok etkisi olan sülük tedavisi hakkında bildiklerimizi öğrendiklerimizi sizlere aktarıp bilgi sahibi olmanızı istiyoruz. Sülükler ilk olarak tedavi yönünde tedavi merkezi 2500 yıl önce kurulmuştur. Sülük tedavisi tüm dünya tarafından kabul görmüş tıbbın her dalında kullanılmaktadır. En çokta plastik cerrahi ve pilastik cerrahide kullanılmaktadır. Hatta onlarının tabiri ile canlı madenimiz diye tabir görüyorlar. 
Sülüklerin bakımları hakkında bilgi vermemiz gerekirse sülükler kendi kendilerine baka bilen canlı türündendir. Sadece temiz suya ihtiyaçları vardır. Ama tedavi öncesinde bizler tarafında strelize edilip sizlere sunuyoruz. Sizlerin yapmanız gereken tek şey ise hastalıklı bölgeye sülüğü yerleştirip sizi tedavi etmesini beklemektedir. 
Sizlere her kezin korktuğu fazlasıyla merak ettiği bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Sülükler asla canınızı yakmaz sadece ilk ısırırken hafif bir sinek ısırığı gibi bir ağrı his edersiniz. Kanı içine çekerken sizlerin ruhu bile duymaz sülük hafif ve en güzel şekilde sizleri tedavi edip sağlıklı bir yaşam sunar.